Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | Zwembad Dompelbad Verwarmd zwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Waterglijbanen Tennisveld Golfbaan Badminton | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelgoed | Rolstoeltoegankelijk |
Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd van 65 m² heeft een welgelegen locatie 4 km verwijderd van Coco Bongo Punta Cana en biedt ook uitzichten op de tuin. Bij dit appartement is wifi en een privéparkeerplaats beschikbaar.
Het 2-slaapkamer appartement ligt binnen 10 minuten met de auto vanaf het Avonturenpark Bavaro in Punta Cana. Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd ligt 6 km verwijderd van het Manatee Park.
De 2-badkamer accommodatie biedt een patio, een balkon en een kleedruimte, evenals comfort zoals airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd, voorzien van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. De gasten kunnen ook een bus nemen van Bavaro Expreso busstation, dat op loopafstand van nog geen 10 minuten ervandaan ligt om de rest van Punta Cana te verkennen. Activiteiten zoals tennis, badminton en mini-golf kunnen een spannend tintje geven aan het verblijf van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tiger Transfer4,5 km
- DomRepOnline4,7 km
- Cocotal Golf & Country Club600 m
- Republic Airport Transfer4,8 km
- PM Dilan Transport2 km
- Destino tambor y guitarra700 m
- SBS Transfers Services4,3 km
- MALIBU Party Boat550 m
- Centro de Internet2,5 km
- HyperDestination2,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Punta Cana International10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Verwarmd zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Nachtclub
- Vermaak
- Barbecuefaciliteiten
- Tennisveld
- Badminton
- Golfbaan
- Openbaar bad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Valetparking
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd?
Gasten van Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Coco Bongo Punta Cana, op een afstand van 4 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Manatee Park (6 km) en het Avonturenpark Bavaro (2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd?
De prijs van het boeken van Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd is $143. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd?
Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd?
Two Beds Apartament Close To The Airport In Punta Cana Rd bestaat uit 65 vierkante meters. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.